II miejsce w gminnym konkursie czytelniczym

27. listopada 2012 roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w VI Gminnym Turnieju Czytelniczym pt. „W kręgu Starej Baśni Józefa Ignacego Kraszewskiego”. Konkurs zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie. Drużyna w składzie: Piotr Klimkiewicz, Paweł Sroka Lewosz i Artur Szudy wspaniale zaprezentowali naszą szkołę zajmując, po dogrywce II miejsce.

Konkurs zorganizowany został z okazji roku Józefa Ignacego Kraszewskiego, a jego celem było przybliżenie młodzieży sylwetki i twórczości pisarza. Test okazał się wyjątkowo trudny więc tym bardziej cieszy nas sukces naszej drużyny. Uczniów do turnieju przygotowała Bożena Jurkowska. Zwycięzcom I miejsca, jak i wszystkim jego uczestnikom składamy gratulacje.

konkurs czytelniczy konkurs czytelniczy konkurs czytelniczy konkurs czytelniczy konkurs czytelniczy konkurs czytelniczy konkurs czytelniczy konkurs czytelniczy konkurs czytelniczy