Wygrana w konkursie czytelniczym

konkurs czytelniczy sp dobrynia

19 listopada 2013 roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w VIII Gminnym Turnieju Czytelniczym pt. "O dwóch takich..." I nie tylko. Konkurs zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowcu oraz Filia w Cieklinie. Drużyna w składzie: Oliwia Maczuga, Faustyna Mikołajczyk i Agata Ślusarczyk wspaniale zaprezentowała naszą szkołę zajmując I miejsce.

Konkurs poświęcony był książce Kornela Makuszyńskiego "O dwóch takich, co ukradli Księżyc", a jego celem było przybliżenie młodzieży sylwetki i twórczości pisarza.

Test okazał się wyjątkowo trudny więc tym bardziej cieszy nas sukces naszych piątoklasistek. Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje.

konkurs czytelniczy sp dobrynia konkurs czytelniczy sp dobrynia konkurs czytelniczy sp dobrynia konkurs czytelniczy sp dobrynia konkurs czytelniczy sp dobrynia konkurs czytelniczy sp dobrynia