Szkolny konkurs plastyczny

W maju Biblioteka szkolna i Koło regionalne ogłosiło konkurs plastyczny z okazji setnej rocznicy Bitwy o Cieklin pt. "Cmentarze wojenne Gminy Dębowiec". Prace, wykonane dowolną techniką, mogli złożyć uczniowie klas II-VI. Najciekawszą wybrała społeczność szkolna oddając na nią swój głos. Wyniki i pokonkursową wystawę pokazano na korytarzu szkolnym 23.06.2015 roku. A oto laureaci:

I miejsce - Patryk Mroczka kl. V
II miejsce - Weronika Sroka kl.III
III miejsce - Dominik Żychowski kl. V
Wyróżnienia: Wiktoria Budziak kl. II i Paweł Sroka kl. V

W konkursie wzięli także udział: Jan Leśniak, Patryk Kamiński, Daria Ślusarczyk, Faustyna Mikołajczyk i Piotr Sroka-Lewosz. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone 26. czerwca podczas akademii na zakończenie szkoły. Wszystkim gratulujemy. (bj)