Moja przygoda z JDK-iem

12.02. 2016 roku w Jasielskim Domu Kultury odbyło się wręczenie dyplomów i nagród w IX Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pt. "Moja przygoda z JDK-iem". Celami konkursu było wspieranie rozwoju talentów i umiejętności plastycznych, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci oraz prezentacja plastycznej twórczości dziecięcej. Przegląd został zorganizowany przez Jasielski Dom Kultury, a laureatami z naszej szkoły zostali: Patryk Kamiński kl. III (nagroda) oraz Kamila Jędryczka kl. II i Justyna Żychowska kl. IV (wyróżnienia).

Na wystawie towarzyszącej przeglądowi zaprezentowano prace uczniów, którzy nie zdobyli nagród rzeczowych. Z klas II-III byli to: Gabriel Jędryczka (kl.II), Marlena Klimkiewicz (kl.II), Kinga Rusyniak (kl. II), Rafał Sroka-Lewosz (II), Milena Szańca (II), Karol Michalik (kl. III) i Jan Leśniak (kl.III), oraz z klas IV-VI: Dominik Żychowski, Klaudia Maczuga i Kacper Szańca (kl.VI). Prace będzie można oglądać w holu JDK od 12 do 29 lutego. Wszystkim gratulujemy.(bj)

Fot. Monika Kamińska