Konkurs kolęd i pastorałek

11.01. 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs kolęd i pastorałek "Hej, kolęda kolęda". Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-VI. Uczestnicy zaprezentowali się indywidualnie w trzech kategoriach: przedszkolaki, klasy I-III i klasy IV-VI. Młodych artystów oceniała trzyosobowa komisja, która w wykonywaniu kolęd i pastorałek brała pod uwagę znajomość tekstu, melodyjność, rytm i ogólne wrażenie artystyczne.

W kategorii przedszkolnej: I miejsce zdobyła Martyna Maczuga, II Józef Leśniak, a III Fabian Jędryczka.
W kategorii klas I-III: miejsce I zajęli ex aequo: Marlena Klimkiewicz i Faustyna Żychowska (obie z kl. III), miejsce II Natalia Ślusarczyk (kl. II) i Martyna Wachel (kl.I), miejsce III Karolina Sroka (kl.II), Michał Mikołajczyk i Szymon Bara (obydwaj z kl. I).
W kategoria klas IV-VI: I miejsce ex aequo zdobyły: Weronika Sroka i Justyna Żychowska obie z kl. V oraz Wiktoria Budziak kl. IV
Dyplomy i nagrody dla laureatów i uczestników zostały wręczone 13. stycznia 2017 roku na szkolnym apelu.(bj)