Wyróżnienie dla Kamili

18.11. 2016 roku w Jasielskim Domu Kultury odbyło się wręczenie dyplomów i nagród w X Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pt. "Sienkiewicz pędzlem i kredką". Konkurs plastyczny adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu jasielskiego. Jak informują organizatorzy: wpłynęło 220 prac uczniów z 35 szkół. Celami konkursu było m.in. wspieranie rozwoju talentów i umiejętności plastycznych, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci oraz uświetnienie Roku Henryka Sienkiewicza. Przegląd został zorganizowany przez Jasielski Dom Kultury, a wyróżnienie w nim otrzymała uczennica z naszej szkoły - Kamila Jędryczka z kl. III. Na wystawie towarzyszącej przeglądowi zaprezentowano prace uczniów, którzy nie zdobyli nagród rzeczowych. Z klas II-III byli to: Marlena Klimkiewicz (kl. III), Kinga Rusyniak (kl. III), Karolina Sroka (kl. II) oraz z klas IV-VI: Wiktoria Budziak (kl. IV), Weronika Sroka (kl. V) i Justyna Żychowska (kl. V). Prace można oglądać w JDK na wystawie pokonkursowej od 18 listopada do 9 grudnia 2016 lub na stronie JDK. Wszystkim gratulujemy.(bj)

fot. Monika Jędryczka i Bożena Jurkowska