Andrzejki 2017

29.11.2017 roku w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Wzięli w niej udział uczniowie klas I-VII oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Wszyscy doskonale bawili się podczas tańców i zabaw przy muzyce, które przygotowali dla nich wychowawcy klas 0-III. Uczniowie starszych klas przeprowadzili wśród uczestników różne wróżby (m.in. talerze, przebijane serduszko i losowanie przyszłości). Było dużo śmiechu i radości. W trakcie zabawy, w poszczególnych klasach mamy przygotowały dla dzieci wspaniały poczęstunek: napoje, wyśmienite bułki, słodycze i pyszne domowe ciasta. Zadowoleni i pełni wrażeń, po skończonej zabawie wrócili do swoich domów pod opieką rodziców. Starsze klasy bawiły się przy muzyce dyskotekowej godzinę dłużej pod opieką wychowawcy klasy VI -VII i opiekuna Samorządu szkolnego. (bj)