Święto Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Nasza szkoła upamiętniła to wydarzenie 26.01.2018 roku, goszcząc w swoich progach bardzo wielu zaszczytnych gości. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Pod kierunkiem swoich wychowawców, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III oraz IV-VII zaprezentowali różnorodny program artystyczny. Były wiersze, piosenki, gra na instrumentach i dominujący w tym roku, taniec. Dla swoich babć i dziadków wnuczki i wnukowie zrobili oryginalne prezenty i napisali piękne życzenia. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Jak zawsze podziękowania składamy rodzicom, którzy serwowali wspaniałe wypieki i zapewnili profesjonalną obsługę uroczystości. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

fot. Bożena Jurkowska i Żaneta Pitrus