"Impresje jesienne" - konkurs plastyczny

9.11.2017 roku w Jasielskim Domu Kultury odbył się uroczysty wernisaż i ogłoszenie wyników konkursu plastycznego "Impresje jesienne". Nagrody i wyróżnienia autorom najwyżej ocenionych prac wręczyli: Janusz Szewczyk, dyrektor JDK oraz przedstawiciele komisji. Na tegoroczny XI Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży wpłynęło 450 prac z 41 szkół i placówek kultury z Jasła i powiatu jasielskiego. Nagrodzonymi uczniami naszej szkoły zostali: Justyna Żychowska kl. VI (nagroda) i Marcin Mroczka kl. II (wyróżnienie).

Na wystawie towarzyszącej przeglądowi zaprezentowano prace uczniów, którzy nie zdobyli nagród rzeczowych. Z klas I, II i III byli to: Michał Wszołek, Marlena Klimkiewicz, Karolina Sroka, Milena Szańca i Szymon Bara oraz z klas IV-VI: Wiktoria Budziak, Weronika Sroka i Dagmara Mastej. Prace można oglądać w Galerii Jasielskiego Domu Kultury na wystawie pokonkursowej do 1 grudnia 2017 lub na stronie JDK. W etapie szkolnym konkursu wzięli udział uczniowie z klas I-VII, wszyscy wykonali ciekawe jesienne prace pod kierunkiem nauczycieli plastyki. Wszystkim, gratulujemy.(bj)