Wyróżnienie dla Wiktorii i I miejsce Amelii

21.06 2018 roku, dzień przed zakończeniem roku szkolnego odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom różnych konkursów, szkolnych, gminnych i powiatowych.

W X Międzygminnym Konkursie Fotograficznym pt. "1918 - ŚLADAMI TAMTYCH DNI" wyróżnienie zdobyła Wiktoria Budziak z klasy V, Jan Leśniak (kl.V) otrzymał nagrodę za udział. Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna w Dębowcu i Filia Biblioteczna w Cieklinie a fundatorem nagród - Wójt Gminy Dębowiec Zbigniew Staniszewski. Prace uczniów można oglądać w galerii pod artykułem.

W szkolnej akcji „Pomagamy niepełnosprawnym dzieciom” wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wiemy już, że zebrane nakrętki to pomoc i wsparcie dla niepełnosprawnych i ich rodzin. Najwięcej zakrętek zebrała Amelia Kamińska zdobywając I miejsce (kl.I), II przypadło Magdalenie Piątkiewicz (kl.I), a III Karolowi Michalikowi (kl.V). W tym roku, na apel OSP Dobrynia większość zebranych zakrętek przeznaczyliśmy na pomoc dla Honoraty z Jedlicza. Nasi Strażacy zawieźli nakrętki i uczestniczyli w Nocnej Jeździe dla Honoraty. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Nagrody w konkursie ufundowała dyrektor szkoły i Rada Rodziców.

W szkolnym konkursie Czytelniczym zorganizowanym przez Bibliotekę szkolną nagrodzono uczniów, którzy wypożyczyli najwięcej książek. Byli to Michał Wszołek (kl.I) i Marlena Jędryczka (kl.II).

W ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi" organizowanym przez KRUZ dyplomy za udział odebrali uczniowie klas I-III. Wszystkim gratulujemy./bj/

Fot. Bożena Jurkowska i Barbara Piątkiewicz