Lodowisko

We wtorek, 9.01.2018 roku uczniowie klas III-VII wzięli udział w lekcjach wychowania fizycznego na jasielskim lodowisku. Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klas oraz oczywiście dobra zabawa. Wszyscy z ogromnym zapałem wjechali na lodową taflę. Jedni doskonalili swe umiejętności, a inni dopiero rozpoczynali swą przygodę z łyżwami. Upadki nikomu nie były straszne, na szczęście obyło się bez kontuzji. Uczniowie dostosowali się do regulaminu i bezpiecznie korzystali z lodowiska. Uśmiechnięte buzie mówiły same, że wyjazd sprawił ogromną radość. Po oddaniu łyżew, udaliśmy się do autobusu i wszyscy w świetnych humorach wróciliśmy do szkoły na dalsze lekcje. Wyjazd przygotowała Lidia Karp a następny odbędzie się po feriach.(bj)