Pasowanie na ucznia

Dzisiaj, 17.10. 2017 roku uczniowie klasy I złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez dyrektora Bożenę Jurkowską na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Ks. dziekan Marek Marchut poświęcił‚ plecaki i przybory szkolne. Ceremonię pasowania poprzedził różnorodny program artystyczny przygotowany przez uczniów klas I-III pod kierunkiem pani Marii Pięty i wychowawczyni klasy I – pani Barbary Piątkiewicz. Na uroczystość przybyli rodzice, którzy nie tylko podziwiali swoich małych aktorów, ale także przygotowali dla nich upominki i wspaniały poczęstunek. Serdecznie dziękujemy Im za zaangażowanie i współpracę. Pierwszakom życzymy samych szóstek i wielu sukcesów!
Uczniowie pasowani podczas dzisiejszej uroczystości to: Amelia Kamińska, Magdalena Piątkiewicz i Michał Wszołek.

Fot. Bożena Jurkowska i Lidia Karp