Turniej Warcab Stupolowych

W niedzielę 4.02.2018 roku w Publicznym Gimnazjum w Cieklinie odbył się XVIII Turniej Warcab 100-polowych o Puchar Wójta Gminy Dębowiec Zbigniewa Staniszewskiego. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy: młodszą: dzieci i uczniowie szkół podstawowych oraz starszą: uczniowie gimnazjum i dorośli. Każdy z uczestników rozegrał 7 rund po 15 minut. Losowanie par odbywało się komputerowo. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie: Lucjan Walczak i Józef Zdebik.

Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów Nagrodzono 10 miejsc zarówno w grupie młodszej jak i starszej. III miejsce zdobył Adrian Mastej z klasy VI, a X Patryk Kamiński z klasy V. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody pocieszenia. Wszystkim gratulujemy! /LK/

fot. Lidia Karp