Dzień Dziecka w Głobikowej

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w naszej szkole już za nami. Z okazji tego wspaniałego święta, 5.06.2019 roku wszyscy uczniowie pod opieką wychowawców i nauczycieli wzięli udział w wycieczce do Głobikowej. Były wspólne gry i zabawy, oglądanie okolicy z wieży widokowej, zdjęcia z dinozaurami i grill. Pieczone kiełbaski i gorąca herbata smakowały wszystkim. Pogoda i humory dopisały. Dlaczego Głobikowa? Wiemy, że Podkarpacie kryje w sobie wiele ciekawych i wartych uwagi miejsc. Właśnie jednym z nich jest Park Dinozaurów w Głobikowej, obok schroniska "Rozdzielnia wiatrów" przy 20 metrowej wieży widokowej. W planach jest jego rozbudowa a póki co, można tam oglądać 6 dinozaurów: diplodoka, triceratopsa, tricerotosaurusa, pteranodona, gallodactylusa i coelophysisa. Na mapie Podkarpacia jest dużo ciekawych miejsc, a my chcemy je koniecznie odwiedzić i poznać. Nasza przygoda ze zwiedzaniem i dobrą zabawą dopiero się zaczyna. W przyszłym roku odwiedzimy... :) Dziękujemy Rodzicom za ufundowany poczęstunek oraz pomoc w organizacji święta. Dzieciom, z okazji Ich święta życzymy radości i dobrych ocen na koniec roku. (bj)

Fot. Bożena Jurkowska i Żaneta Pitrus