Wyniki Szkolnych Konkursów Plastycznych

W dniu 21 grudnia 2018 roku w naszej szkole zostały wręczone nagrody oraz dyplomy uczniom, którzy wzięli udział w szkolnych konkursach plastycznych przygotowanych przez Bibliotekę szkolną. Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów klas 1 – 3 pod hasłem: Polskie Symbole Narodowe. Drugi konkurs świąteczny odbył się pod hasłem: Magia Świąt Bożego Narodzenia i zaadresowany był dla uczniów klas 0 – 3. Wszystkie prace można podziwiać na tablicy w korytarzu szkolnym. Komisja wzięła pod uwagę estetykę wykonanych prac, kompozycję, dobór materiałów, oryginalność, umiejętność wykorzystania materiałów plastycznych w kontekście tematyki konkursu.

Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu „Polskie Symbole Narodowe”:

I miejsce – Joanna Klimkiewicz kl.1

II miejsce – Martyna Wachel kl. 3 i Jakub Wyżkiewicz kl.3

III miejsce – Michał Mikołajczyk kl. 3 i Marcin Mroczka kl.3

Wyróżnienie: Marlena Jędryczka kl.3 i Józef Leśniak kl.1

Laureaci konkursu „Magia Świąt Bożego Narodzenia”:

I miejsce – Patryk Brączyk (kl.0)

II miejsce – Nikola Sanicka (kl.0)

III miejsce – Roksana Jakubińska (kl.0)

Wyróżnienie: Patrycja Piątkiewicz (kl.1), Fabian Jędryczka (kl.0), Jakub Wyżkiewicz, Marcin Mroczka i Martyna Wachel z kl. 3.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, a autorzy wyróżnionych i nagrodzonych prac dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy./Elżbieta Wolanin/