Konkurs "Historia Polski pędzlem malowana"

9.11.2018 roku w Jasielskim Domu Kultury odbyło się wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom XII Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pod tytułem "Historia Polski pędzlem malowana". Spośród ponad 200 prac zostały zauważone dwie prace uczniów naszej szkoły.

Michał Wszołek uczeń klasy II zdobył nagrodę, a Marcin Mroczka uczeń klasy III wyróżnienie. Uczniowie osobiście odebrali nagrody i gratulacje z rąk organizatorów. Prace nagrodzonych uczniów, jak i laureatów szkolnego etapu tegoż konkursu tj. Amelii Kamińskiej i Magdaleny Piątkiewicz uczennic klasy II, Jakuba Wyżkiewicza, Marleny Jędryczki i Martyny Wachel uczniów klasy III można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Galerii Jasielskiego Domu Kultury w dniach od 9 do 30 listopada 2018 r. Prace wszystkich uczniów były ciekawe i pomysłowe.

Gratulujemy im talentu. Danuta Hołowicka