Wybory do Samorządu Szkolnego

20.09. 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Zgłosiło się pięcioro kandydatów: Magdalena Kuczaj z klasy VII, Karol Michalik z klasy VI, Wiktoria Budziak z klasy VI, Patryk Kamiński z klasy VI i Kamil Mikołajczyk z klasy VI. Wszyscy kandydaci wzięli udział w debacie przedwyborczej, podczas której składali kolegom i koleżankom obietnice oraz przedstawili argumenty popierające ich kandydaturę. Oto wyniki głosowania:

Przewodnicząca: MAGDALENA KUCZAJ

Zastępca: PATRYK KAMIŃSKI

Skarbnik: KAROL MICHALIK

Zostały utworzone również dwie sekcje: muzyczna i dekoratorska, w których skład wchodzą:

sekcja muzyczna: MICHAŁ BREJ, ADRIAN MASTEJ, DAGMARA MASTEJ, MATEUSZ MIKOŁAJCZYK

sekcja dekoratorska: WIKTORIA MIKOŁAJCZYK, WERONIKA SROKA, JUSTYNA ŻYCHOWSKA, DARIA ŚLUSARCZYK.

Mamy nadzieję, że wszyscy przedstawiciele naszego Samorządu Uczniowskiego zawsze będą nam służyć pomocą./Karolina Kosiba/

Fot. Bożena Jurkowska