Mam Talent i Noc Filmowa

Z okazji zbliżających się Walentynek 8.02.2019 roku Samorząd Szkolny przygotował dla uczniów naszej szkoły rozrywkowy konkurs "Mam Talent". Wzięło w nim udział siedmioro uczestników. Milena Szańca z klasy IV zatańczyła do piosenki "Echame la culpa", Martyna Wachel z klasy III zaśpiewała piosenkę Ewy Farnej "Bumerang", Michał Presz z klasy VI żonglował piłeczkami i rakietkami tenisowymi, Szymon Bara z klasy III pokazał sztuczki z piłką, Joanna Klimkiewicz z klasy I zatańczyła do piosenki "All the ways".

Marlena Klimkiewcz z klasy IV zaśpiewała piosenkę Sylwii Grzeszczak "Tamta dziewczyna", Magdalena Kuczaj z klasy VII jako "Karyna z Podlasia" wraz z Natalią Ślusarczyk i Sarą Biernacką z klasy V przedstawiły kabaret. Konkurs prowadzili: Agnieszka Chwilińska i Kuba wojewoda. Po wystąpieniu wszystkich uczestników publiczność przystąpiła do głosowania. Zwycięzcą konkursu "Mam Talent" została Karyna z Podlasia. Serdecznie jej gratulujemy! Po części artystycznej przewodnicząca Samorządu Szkolnego rozdała walentynki.

Tego samego dnia w naszej szkole odbyła się I Noc Filmowa. Rozpoczęła się ona o godzinie 19:00 i trwała do 24:00.Uczniowie przygotowali się do niej odpowiednio: przynieśli ze sobą koce, poduszki oraz odpowiednią ilość chipsów. O 21:00 zamówiliśmy pizzę. Łącznie oglądnęliśmy trzy filmy: " Bella i Sebastian 2", "Jak zostać kotem" oraz " Niania Mcphee i wielkie bum". Wszyscy świetnie się bawili, a pozytywna atmosfera udzieliła się każdemu z nas. To był wspaniały wieczór. /Karolina Kosiba/

Fot. Bożena Jurkowska