III miejsce w piłce nożnej halowej

18 grudnia 2018 roku na sali gimnastycznej przy SP w Zarzeczu odbył się VI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej w kategoriach: klas II- IV i kl. V-VII. Organizatorem tych zawodów był Klub Sportowy „Huragan”- Zarzecze. Do turnieju zgłosiło się 6 szkół z Gminy Dębowiec. Rywalizacja sportowa prowadzona była systemem „każdy z każdym”, w każdej kategorii wiekowej. Całemu wydarzeniu sportowemu towarzyszył wójt Gminy Dębowiec pan Marcin Bolek. Dokonał otwarcia zawodów oraz wręczenia nagród i dyplomów dla uczestników turnieju. Grupa młodsza w składzie: Rafał Sroka-Lewosz, Szymon Lekowski, Szymon Bara, Gabriel Jędryczka i Jakub Kuczaj wywalczyła III miejsce. Wyróżnienie indywidualne i statuetkę dla Najlepszego zawodnika w Grupie młodszej otrzymał uczeń naszej szkoły, Rafał Sroka-Lewosz. Natomiast starsi zajęli VI miejsce. Drużynę tę tworzyła grupa chłopców i dziewcząt naszej szkoły. W składzie wystąpili: Adrian Mastej, Michał Brej, Kamil Mikołajczyk, Karol Michalik, Jan Leśniak, Magda Kuczaj, Dagmara Mastej, Kamila Jędryczka, Justyna Żychowska i Wiktoria Budziak. Zawodom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji sportowych.

Gratulujemy sukcesu!

Tekst i Fot. Lidia Karp