Dzień Wiosny

21 marca 2019 roku nadeszła Wiosna. Z tej okazji Samorząd szkolny i uczniowie klasy VII przygotowali specjalny program. Rozpoczął go Wiosenny Pokaz Mody. Modelki przedstawiły różne stroje, m. in. w czym pójść do szkoły, na wieczorną kolację, na wyjście do rodziny, ubiór dla urzędniczki czy nauczycielki, dla pań ze wsi i miłośniczek strojów markowych. Głosami publiczności wygrał wygodny strój pt. " A w czym do spania". Tego dnia zostały również ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pt. "Najpiękniejsza Pani Wiosna". Zwyciężczynią została Amelia Kamińska z klasy II. Nagrody i dyplomy dla laureatów wręczyła dyrektor szkoły Bożena Jurkowska.

Dodatkowo dziewczynki z pierwszej klasy oraz przedszkolaki umiliły nam czas śpiewając piosenki o wiośnie. To był piękny i wesoły dzień./Karolina Kosiba/

Fot. Bożena Jurkowska