II miejsca w konkursach o Dębowcu

29. 10.2019 roku w sali widowiskowej urzędu gminy odbył się Gminny konkurs wiedzy o Dębowcu dla uczniów klas IV-VIII. „Wielki Test Wiedzy o Dębowcu”, bo tak nazwali go organizatorzy zawierał mnóstwo pytań na temat historii miejscowości, znanych mieszkańców oraz czasów współczesnych. Naszą szkołę reprezentowała Weronika Sroka z klasy VIII, która uzyskała bardzo dobry wynik i zdobyła II miejsce.

Podczas finału w/w turnieju ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Dębowiec dawniej i dziś”, który skierowany był do uczniów klas I-III. Nagrodzoną uczennicą z naszej szkoły została Magdalena Piątkiewicz z klasy III, która zajęła II miejsce.

Nagrody i dyplomy dla laureatów w obu konkursach wręczyli: Wójt Gminy Dębowiec pan Marcin Bolek i dyrektor Zespołu Szkół w Woli Dębowieckiej pani Ewa Strugała. Wszystkim gratulujemy!/bj/

Fot. Żaneta Pitrus