Wizyta ks. biskupa Jana Wątroby w naszej szkole

dobrynia biskup rzeszowski jan wątroba

Dzisiaj, 20 kwietnia 2015 roku gościliśmy w naszej szkole Biskupa Diecezji Rzeszowskiej ks. Jana Wątrobę. Spotkanie odbyło się w ramach wizytacji parafii Cieklin. Ks. Biskupowi towarzyszyli: ks. dziekan Jan Reczek oraz ks. proboszcz Franciszek Motyka. Dostojny Gość został powitany przez dyrektora szkoły Danutę Hołowicką oraz zebranych na sali gimnastycznej uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców. Uczniowie wystąpili w krótkiej części artystycznej, prezentując wiersze i piosenki. Ks.Biskup był wzruszony występem dzieci i w krótkim kazaniu skierowanym do uczniów mówił jak ważna jest nauka, praca i miłość do własnej Ojczyzny. Na zakończenie wizyty Ksiądz Biskup udzielił wszystkim zgromadzonym pasterskiego błogosławieństwa.