Lekcje, przerwy i podział godzin w naszej szkole

dzwonek szkolny

Lekcja Czas
Pierwsza 7.50 - 8.35
Druga 8.45 - 9.30
Trzecia 9.40 - 10.25
Czwarta 10.40 - 11.25
Piąta 11.35 - 12.20
Szósta 12.30 - 13.15
Siódma 13.30 - 14.15
Ósma 14.25 - 15.10


PODZIAŁ GODZIN

Rok szkolny 2017/2018

KLASA I – wychowawca Barbara Piątkiewicz

Czas trwania Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.50 - 8.35 - Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna - -
8.45 - 9.30 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna -
9.40 - 10.25 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja muzyczna Język angielski -
10.40 - 11.25 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Zaj. komputerowe Religia Edukacja wczesnoszkolna
11.35 - 12.20 Język angielski - Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
12.30 - 13.15 - - Religia Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
13.30 - 14.15

KLASA II – wychowawca Maria Pięta

Czas trwania Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.50 - 8.35 Edukacja wczesnoszkolna - - Język angielski Edukacja wczesnoszkolna
8.45 - 9.30 Edukacja wczesnoszkolna - Edukacja wczesnoszkolna Wych. fizyczne Edukacja wczesnoszkolna
9.40 - 10.25 Wych. fizyczne Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.40 - 11.25 Edukacja wczesnoszkolna Wych. fizyczne Język angielski Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
11.35 - 12.20 Zaj. informatyczne Edukacja wczesnoszkolna Religia Religia -
12.30 - 13.15 - Edukacja wczesnoszkolna - Edukacja wczesnoszkolna -
13.30 - 14.15

KLASA III – wychowawca Danuta Hołowicka

Czas trwania Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.50 - 8.35 - - - Język angielski Edukacja wczesnoszkolna
8.45 - 9.30 Edukacja wczesnoszkolna - Edukacja wczesnoszkolna Wych. fizyczne Edukacja wczesnoszkolna
9.40 - 10.25 Wychowanie fizyczne Edukacja
polon.-przyr.
Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
10.40 - 11.25 Język angielski Wych. fizyczne Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna
11.35 - 12.20 Edukacja wczesnoszkolna Edukacja wczesnoszkolna Religia Religia -
12.30 - 13.15 Edukacja wczesnoszkolna Zaj. informatyczne - - -
13.30 - 14.15

KLASA IV – wychowawca Roman Hołowicki

Czas trwania Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.50 - 8.35 - Wych. fizyczne Przyroda - -
8.45 - 9.30 Język angielski Historia Matematyka - -
9.40 - 10.25 Matematyka Język polski Język angielski Religia Matematyka
10.40 - 11.25 Przyroda Informatyka Język polski Język angielski Język polski
11.35 - 12.20 Plastyka Zajęcia z wychow. Język polski Matematyka Informatyka
12.30 - 13.15 Język polski - - Wych. fizyczne Religia
13.30 - 14.15 Muzyka - - Wych. fizyczne -
14.25 - 15.10 Wych. fizyczne - - - -

KLASA V – wychowawca Roman Hołowicki

Czas trwania Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.50 - 8.35 - Wych. fizyczne - Język polski -
8.45 - 9.30 Historia i wos. Przyroda Język angielski Język angielski Język polski
9.40 - 10.25 Język angielski Język polski Matematyka Religia Matematyka
10.40 - 11.25 Język polski Zajęcia techniczne Język polski Język angielski Przyroda
11.35 - 12.20 Plastyka Zajęcia z wychow. Przyroda Matematyka Zaj. informatyczne
12.30 - 13.15 Matematyka - - Wych. fizyczne Religia
13.30 - 14.15 Muzyka - - Wych. fizyczne -
14.25 - 15.10 Wych. fizyczne - - - -

KLASA VI – wychowawca Żaneta Pitrus

Czas trwania Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.50 - 8.35 Historia i wos. Historia i wos. Język angielski Język polski -
8.45 - 9.30 Matematyka Wych. fizyczne Język polski Język angielski -
9.40 - 10.25 Zajęcia techniczne Wych. fizyczne Język polski Matematyka Język polski
10.40 - 11.25 Język polski Zaj. informatyczne Matematyka Przyroda Matematyka
11.35 - 12.20 Przyroda Platyka Przyroda Wych. fizyczne Zajęcia z wychow.
12.30 - 13.15 Muzyka Język polski Religia - Przyroda
13.30 - 14.15 Wych. fizyczne - - - Religia
14.25 - 15.10 Język angielski - - - -

KLASA VII – wychowawca Żaneta Pitrus

Czas trwania Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.50 - 8.35 Geografia Historia Język polski Język angielski -
8.45 - 9.30 Fizyka Wych. fizyczne Język angielski Fizyka Matematyka
9.40 - 10.25 Historia Wych. fizyczne Język niemiecki Język polski Biologia
10.40 - 11.25 Matematyka Informatyka Biologia Matematyka Język polski
11.35 - 12.20 Język polski Plastyka Matematyka Wych. fizyczne Zajęcia z wychow.
12.30 - 13.15 Muzyka Język polski Religia Chemia Chemia
13.30 - 14.15 Wych. fizyczne Kółko matematyczne Geografia Język niemiecki Religia
14.25 - 15.10 Język angielski - - - -


Zajęcia pozalekcyjne

  • Kółko regionalne kl. IV-VI – Bożena Jurkowska
  • Kółko dziennikarskie kl. VI -VII – Żaneta Pitrus
  • Kółko historyczne kl. VII – Barbara Betlej
  • Szkolny Klub Sportowy(chłopcy/dziewczęta) – Lidia Karp
  • Kółko języka angielskiego – Karolina Kosiba
  • Kółko języka angielskiego – Karolina Kosiba
  • Kółko języka niemieckiego – Karolina Kosiba
  • Kółko języka angielskiego kl. III – Agnieszka Surowiec-Kowalska
  • Kółko biologiczne – Barbara Piątkiewicz
  • Zajęcia muzyczne kl. II-III – Maria Pięta
  • Scholla – ks. Marek Marchut



stat4u